Oblíbené ()

AirSense 10 AutoSet for Her

Přístroj pro vytváření proměnného přetlaku určený pro ženy

Výzkumy ukazují, že spánková apnoe u žen je jiná než spánková apnoe u mužů.¹ ² Takže vaše léčba by se měla také lišit. AirSense™ 10 Autoset™ for Her
je součástí prvního kompletního řešení spánkové terapie uzpůsobené na míru ženám, kombinující nejmodernější přístroje s maskami navrženými pro ženy,
které vám poskytnou vše, co potřebujete pro kvalitní noční spánek.

Integrovaný zvlhčovač a vyhřívaná hadice vám zaručí maximální pohodlí.

AirSense 10 AutoSet for Her přístroj

Unikátní léčba pro ženy

AirSence 10 AutoSet for Her algoritmus je založen na prověřeném algoritmu AutoSet firmy ResMed. Reaguje na specifické ženské charakteristiky spánkové apnoe a jedinečným způsobem se na míru přizpůsobí dechovému vzorci pacientek s OSA.

AirSense 10 AutoSet for Her v praxi

Snadné usínání

Za účelem snažšího usínání zajišťuje funkce AutoRamp, aby přístroj vytvářel před usnutím nižší tlak. Jakmile přístroj detekuje nástup spánku, začne tlak postupně zvyšovat až na cílové hodnoty.

Ostatní funkce

  • Díky vestavěné bezdrátové technologii AirView™ má váš lékař přístup k informacím, jak dodržujete léčbu, může vám nastavení léčby na dálku upravit a také může zkontrolovat, zda váš přístroj funguje správně.
  • Díky zabudovanému světelnému sensoru se zářivost obrazovky přizpůsobuje okolnímu světlu, takže pokud potřebujete v noci vstát, zářivost obrazovky nebude obtěžovat vašeho partnera/ partnerku. Světlo se automaticky vypne, abyste se mohli pohodlně navrátit ke svému spánku.
  • Výjimečně tichý motor Easy-Breathe™ zajišťuje vám i vašemu partnerovi klidný spánek.
  • Snadno ovladatelná obrazovka poskytuje každé ráno informace o vaší léčbě a jednoduše si můžete změnit nastavení funkcí pohodlí.
  • Díky funkci SmartStart se přístroj automaticky zapne, jakmile začnete dýchat do masky. Když masku sundáte, po pár vteřinách se sám vypne.
  • Zvlhčovač HumidAir™ s technologií ClimateControl zajišťuje konzistentní zvlhčování po celou noc.

References

01 Lin CM, TM Davidson and S Ancoli-Israel. Gender differences in obstructive sleep apnea and treatment implications. Sleep Med Rev, 2008. 12(6):481-96. 

02 Valipour A, et al. Gender-related differences in symptoms of patients with suspected breathing disorders in sleep: a clinical population study using the sleep disorders questionnaire. Sleep 2007; 30(3): 312-9.