Zahájení léčby s přístrojem řady AirSense 10 v domácím prostředí | ResMed Ceska Republika

Zahájení léčby s přístrojem AirSense 10 v domácím prostředí

Nedávno vám byla diagnostikována spánková apnoe; rádi bychom vám pomohli začít s léčbou spánkové apnoe s přístrojem řady AirSense 10.
Zjistěte více o této léčbě, včetně toho, jak nastavit zařízení a sledovat své výsledky.

Výběr správné velikosti masky

Kliknutím na typ masky, který vybral váš lékař, zjistíte, jaká velikost masky vám nejlépe vyhovuje.

Jak sestavím své vybavení?

jak-moje-CPAP-vybaveni-prace-mobil-Resmed-UK

Přístroj CPAP se používá k léčbě spánkové apnoe.
Vybavení pro léčbu spánkové apnoe se skládá ze čtyř produktů, které jsou vzájemně kompatibilní a společně vám dodávají léčbu: přístroj, maska, hadice a ResMed aplikace myAir.

Začátky léčby v domácím prostředí: několik tipů, jak začít

Vaše sada obsahuje:

  •  masku
  • přístroj
  • zvlhčovač

V balení také naleznete související uživatelskou příručku pro váš nový přístroj. Přečtěte si prosím pozorně uživatelskou příručku, která je součástí balení, a vyhledejte v ní podrobné informace o používání produktu a souvisejících opatřeních.

  • Sestavte svůj přístroj AirSense 10 včetně zapojení napájecího zdroje.
  • K přístroji připojte hadici.
  • Připravte si nádobku zvlhčovače (pouze pokud vám byla předepsána).
  • Vybalte masku a složte ji.
  • Připojte masku k přístroji.

Procvičte si nasazování masky – zde je seznam užitečných zdrojů, které vám pomohou začít:

Možná pro vás bude užitečné si to nacvičovat před zrcadlem.

Může pro vás být užitečné zvyknout si na pocit s příslušestvím tím, že budete nosit své vybavení při činnosti, která vás uvolní, například při sledování televize, poslechu hudby nebo čtení knihy.

myAir je aplikace, která usnadňuje sledování vašeho pokroku v léčbě a poskytuje povzbuzení k vytrvání v léčbě. Každé ráno vám myAir ukáže, jak jste spali předchozí noc, a dá vám skóre. Počet hodin používání léčby, počet apnoí, úniky masky a kolikrát jste masku sundali – to vše máte na svém telefonu nebo tabletu. myAir také nabízí bezplatnou online podporu, koučování a vzdělávání. Mobilní aplikaci myAir si můžete stáhnout na App Store®Google Play™.

Je důležité čistit a udržovat váš přístroj a příslušenství, aby dobře fungovalo a vydrželo déle. To vám také může pomoci zpříjemnit vaši léčbu.

Jak sledovat moji léčbu?

Jak sledovat moji léčbu

Nebylo by motivující, kdybyste viděli, že děláte pokroky v léčbě?
myAir vás může motivovat, abyste vytrvali v léčbě. Poskytne vám přehled o tom, co se daří, a pomůže vám vyřešit to, co nefunguje.

V uživatelských příručkách naleznete příslušné informace týkající se jakýchkoli varování a opatření, která je třeba vzít v úvahu před a během používání produktu.

Reference:

* Android a Google Play jsou ochranné známky společnosti Google, Inc., registrované v USA a dalších zemích. Apple, App Store a iPhone jsou ochranné známky společnosti Apple Inc., registrované v USA a dalších zemích.