ResMed Academy Online pro zdravotníky | ResMed Ceska Republika

ResMed Academy Online

ResMed Academy Online poskytuje e-learning, produktové tutoriály a videa, která pomáhají zdravotníkům při screeningu, diagnostice a léčbě pacientů. Nabízí také školicí materiály, které pomáhají poskytovatelům technického servisu s údržbou přístrojů ResMed.

Prostřednictvím Resmed Academy Online se můžete dozvědět více o přístrojích a maskách ResMed a zjistit, jak zlepšit efektivitu pracovních postupů a výsledky pacientů. Ke vzdělávacím kurzům můžete pohodlně přistupovat 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, aniž byste museli absolvovat školení nebo seminář v učebně.

Aktivity nabízené prostřednictvím ResMed Academy Online jsou určeny k doplnění vzdělání poskytovaného vaším místním zástupcem ResMed. Doufáme, že pro vás bude ResMed Academy Online užitečná ve vašem profesním rozvoji a vždy uvítáme vaši zpětnou vazbu.

Jaké jsou výhody absolvování kurzu na ResMed Academy Online?

Snadný přístup
Nevyžadují se kontaktní údaje ani informace ohledně e-mailu nebo faxu. S ResMed Academy Online se můžete rychle přihlásit na web z jakéhokoli počítače s přístupem k internetu.

Personalizované učení
Online výuka vám umožňuje přistupovat k výuce způsobem, který vám nejlépe vyhovuje. Můžete se učit svým vlastním tempem, navštěvovat kurzy ve svém vlastním čase a vícekrát prohlížet obsah.

Relevantní obsah
Kurzy ResMed Academy Online jsou speciálně navrženy pro online výuku. Neustále rostoucí knihovna online výukových modulů obsahuje témata, jako jsou poruchy dýchání ve spánku, neinvazivní ventilace, obchodní služby spánkové medicíny a aktuální témata spánkové medicíny.

Systémové požadavky

K používání e-learningového webu budete potřebovat následující programy. Klikněte na odkaz a nainstalujte aplikaci do počítače.

Adobe Acrobat: Download

Jak se přihlásím na kurz?

Odborná videa a webináře

Objevte sympozia, rozhovory, webové semináře, odborné komentáře a možnosti sdílení znalostí o spánkové apnoe a respiračních onemocněních.