Vývoj produktů a udržitelnost ve společnosti ResMed | ResMed Ceska Republika

Design produktů

Obrázek obalu přístroje ResMed

Měnit životy každým nádechem je součástí naší DNA. Po třiceti letech jsme stále tak pohlceni řešením problémů nejen dnes, ale i zítra.

Ať už prostřednictvím naší průkopnické technologie nebo inovativních produktových řešení; je nezbytné, aby udržitelnost byla v centru designů ResMed.

Správa životního prostředí

Volba udržitelné možnosti by neměla znamenat přijetí kompromisu, spíše to vyžaduje, aby byl produkt navržen inteligentně a aby se o něj pečovalo zevnitř i navenek.

Jako designéři a projektanti máme povinnost zajistit tuto budoucnost; představit si produkty, které jsou pro naše uživatele a životní prostředí něco navíc.

Tato snaha zahrnuje navrhování v udržitelnosti od začátku a její začlenění do celého procesu vývoje produktu s cílem přinést nezbytnou změnu, kterou si naše planeta zaslouží, aniž bychom nutili naše uživatele ke kompromisům ohledně výkonu. ResMed Design se zavazuje k udržitelnému designu.

Je to činnost, která nás jako jednotlivce neuvěřitelně baví, a chceme být transparentní, pokud jde o naše úsilí navrhovat produkty pro naše uživatele, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Muž s maskou pracující v laboratoři

Pro všechny nové verze produktů jsme stanovili cíle ve třech horizontech

Horizont 1

Odklonit obalový odpad ze skládek do roku 2023
Snížit hmotnost materiálu v obalu a produktu
Snížit průmyslový odpad, spotřebu energie a vody

Horizont 2

Do roku 2026 snížit odpad produktů na skládkách
Přijmout materiály s nízkým dopadem při výrobě obalů a produktů do roku 2026

Horizont 3

Produkty navržené pro recyklaci do roku 2030

Už třicet let děláme vše pro zlepšování životů těch, kteří používají naše produkty a řešení. Nikdy předtím jsme však nebyli všichni, jakožto designéři a projektanti, vázáni povinností nejen tvořit pro budoucnost, ale i tím, jak tak činit udržitelně.

Udržitelný design

Naučte se o naší cestě udržitelného designu v ResMed od našich úžasných produktových designérů, projektových a produktových manažerů!