Zjistěte více o našem způsobu práce ve společnosti ResMed | ResMed Ceska Republika

Jak pracujeme

Globální týmy spojené jednotnou vizí

Úspěch neměříme podle pozice nebo titulu, ale spíše podle toho, jak společně pracujeme na našich společných cílech prostřednictvím spolupráce, komunikace a vedení. Tvrdě pracujeme na tom, aby každý den byl úžasný a každý měl příležitost dělat zajímavé a inovativní věci.

Vytvářením talentovaných týmů můžeme pomoci snížit dopad chronických onemocnění a snížit náklady na zdravotní péči pro jednotlivce i země. Naše práce je inovativní a zaměřená na budoucnost, protože se snažíme utvářet budoucí podobu zdravotní péče. Může to znít vznešeně, ale naše odhodlání dosahovat lepších výsledků u pacientů a zlepšovat jejich životy je absolutní. Toho můžeme dosáhnout pouze s lidmi, kteří toto odhodlání a závazek sdílejí – s lidmi, jako jste vy. Společně můžeme dosáhnout skutečné změny.

10,000+

Spolupracovníků po celém světě

140+

Zemí, kde působíme

Naši lidská základna

Kultura naší organizace odráží lidi, kteří v ní pracují – jací jsme a jak se chováme.
Tyto kompetence nám pomáhají dosahovat našich cílů a jsou základem toho, jak pracujeme, jak se vzájemně zapojujeme a jak rosteme jako organizace.

Podívejte se na svědectví Laetitie Thevenonové, senior manažerky Corporate Compliance.

Vytváření nejlepšího pracovního prostředí pro zaměstnance společnosti ResMed

Pohoda v práci

Péče o blaho zaměstnanců společnosti ResMed je prioritou naší obchodní strategie. Podporujeme kulturu důvěry a náš přístup flexi-office vám dává svobodu pracovat z místa, kde se vám nejlépe pracuje. Naše kancelářské prostředí se neustále vyvíjí s potřebami našich zaměstnanců na flexibilitu a spolupráci.

Máme také vlastní svátek věnovaný pohodě! ResMed Day je placený den volna, který je pro naše zaměstnance po celém světě příležitostí, aby si udělali čas pro sebe, své rodiny a komunity.

Personální politika

Věříme v horizontální styl vedení, což znamená, že každý názor se počítá bez ohledu na pozici nebo titul. Prostřednictvím našich rozvojových programů také zajišťujeme, aby každý zaměstnanec společnosti ResMed měl možnost se u nás rozvíjet a kariérně růst.

V neposlední řadě se snažíme zajistit, aby každý zaměstnanec společnosti ResMed byl oceněn za hodnotu, kterou přináší, a aby byl za svou práci náležitě odměněn.

Diverzita a inkluze

Ať už je to prostřednictvím našeho stylu vedení zaměřeného na lidi, našeho přístupu k rovnosti žen a mužů, našich komunit řízených zaměstnanci, našeho inkluzivního náborového procesu, je naším přesvědčením budovat rozmanitost a prosazovat inkluzi každý den.

Kde nás najdete?