Oblíbené ()

Lumis 100 VPAP ST

Přístroj pro vytváření trvalého dvojúrovňového přetlaku

Lumis představuje IntelligentAir, soubor ResMed technologií -  iBR, Vsync, TiControl™ a Trigger-Cycle nastavení,
které jsou schopny přizpůsobit léčbu individuálním respiračním potřebám pacienta. Díky automatické reakci na změny
ventilačních parametrů během noci či během různých stadií pacientova onemocnění umožňuje IntelligentAir ventilaci pacientovi na míru.

Lumis 100 VPAP ST přístroj

Funkce iBR

Volitelná funkce intelligent Backup Rate (iBR) v režimu ST dává pacientovi maximální příležitost spontánně spustit každý nádech.

Systém Vsync

Systém Vsync zaručuje vynikající synchronizaci mezi pacientem a ventilačním přístrojem, a to i v případě velkého úniku přetlaku netěsnostmi.

Ostatní funkce

  • Díky vestavěné bezdrátové technologii AirView™ má váš lékař přístup k informacím, jak dodržujete léčbu, může vám nastavení léčby na dálku upravit a také může zkontrolovat, zda váš přístroj funguje správně.
  • S integrovaným zvlhčovačem HumidAir si můžete užívat přínosy zvlhčování v systému, který se snadno používá. A pokud jej použijete s vyhřívanou hadicí ClimateLineAir™, vaše zařízení je automaticky navrženo tak, aby vám poskytovalo optimální teplotu a vlhkost pro maximální pohodlí.
  • Díky zabudovanému světelnému sensoru se zářivost obrazovky přizpůsobuje okolnímu světlu, takže pokud potřebujete v noci vstát, zářivost obrazovky nebude obtěžovat vašeho partnera/ partnerku. Světlo se automaticky vypne, abyste se mohli pohodlně navrátit ke svému spánku.