Oblíbené ()

Cestování s přístrojem

Cestování s přístrojem

Léčebné přístroje a masky společnosti ResMed jsou lehké a snadno přenosné a prokáží se tedy jako nenáročný společník pro cestování bez ohledu na to, kam jedete. Většina přístrojů ResMed může být použita po celém světě, venku a dokonce i v letadle. Díky tomu je cestování s vaším terapeutickým přístrojem bezproblémové, pohodlné a snadné. Přesně tak jak by to mělo být!

Vhodný i pro vaše pobyty v přírodě

Pobyt v přírodě si můžete nadále vychutnávat i s přístrojem ResMed, aniž byste museli terapii přerušit.

Nabízíme cestovní adaptéry pro širokou škálu přístrojů. Tyto adaptéry umožňují používat přístroje z 12V nebo 24V stejnosměrného napájecího zdroje v automobilu, lodi nebo v jiném dopravním prostředku, které má vhodnou baterii.

Ideální pro leteckou dopravu

Není žádný důvod, proč by vaše léčba měla bránit létání a dobrému spánku! Díky přenosnosti a pohodlnosti zařízení ResMed pro spánkovou terapii neexistuje žádný limit pro poznávání světa.

Doporučení pro letání s přístrojem pro léčbu spánkové apnoe:

Cestování s přístrojem v letadle

  • Nejméně dva týdny před vaším letem byste měli od letecké společnosti obdržet povolení, že můžete přístroj používat během letu (pokud je vaše schválení ve formě dopisu, přibalte s sebou jeho kopii).
  • Vezměte s sebou kopii prohlášení společnosti ResMed, potvrzující, že všechna zařízení splňují požadavky Federal Aviation Administration (FAA) (RTCA/DO-160, odstavec 21, kategorie M) pro všechny fáze letecké přepravy.
  • Ujistěte se, že v letadle sedíte v blízkosti zdroje energie. V případě, že zde zdroj energie není, můžete si zakoupit RPS II, náš lehký a přenosný zdroj napájení, ideální pro leteckou přepravu.
  • Zkontrolujte typ napájecího kabelu nebo adaptéru používaného v letadle.
  • Váš přístroj můžete používat v letadle, nikoliv však se zvlhčovačem, protože turbulence v letadlech zvyšuje riziko úniku vody a poškození přístroje.
  • Předložte dopis od svého lékaře, který potvrzuje vaši potřebu terapie pozitivním přetlakem v dýchacích cestách.
← COVID-19 Často kladené otázky Aplikace pro pacienty myAir