Oblíbené ()

AirCurve 10 VAuto

Přístroj pro vytváření trvalého či proměnného dvojúrovňového přetlaku

Režim VAuto kombinuje pevnou tlakovou podporu (až do 10 cm H2O) s prověřeným zdokonaleným algoritmem AutoSet společnosti ResMed.
Detekuje omezení průtoku vzduchu, chrápání a obstrukční spánkovou apnoe. Nepřetržitě nastavuje výchozí tlak
a udržuje průchodnost dýchacích cest včetně poskytnutí tlakové podpory, pro efektivní dýchání, v rámci přirozené dechové křivky.
Při vyšších tlacích tak zajišťuje větší úroveň pohodlí.

Technologie Easy-Breathe

Tlaková křivka Easy-Breathe napodobuje křivku normálního dýchání a replikuje ji pro váš maximální komfort při dýchání.

Climate Control

S integrovaným zvlhčovačem HumidAir si můžete užívat přínosy zvlhčování v systému, který se snadno používá. A pokud jej použijete s vyhřívanou hadicí ClimateLineAir™, vaše zařízení je automaticky navrženo tak, aby vám poskytovalo optimální teplotu a vlhkost pro maximální pohodlí.

Ostatní funkce

  • Nepřetržité sledování úniků umožňuje, aby zařízení optimálně synchronizovalo svoji odezvu na každý nádech.
  • Je kompatibilní s doplňkovým kyslíkem 15 l/min v režimu S nebo CPAP a 4 l/min v režimu VAuto.
  • Díky vestavěné bezdrátové technologii AirView™ má váš lékař přístup k informacím, jak dodržujete léčbu, může vám nastavení léčby na dálku upravit a také může zkontrolovat, zda váš přístroj funguje správně.
  • Díky zabudovanému světelnému sensoru se zářivost obrazovky přizpůsobuje okolnímu světlu, takže pokud potřebujete v noci vstát, zářivost obrazovky nebude obtěžovat vašeho partnera/ partnerku. Světlo se automaticky vypne, abyste se mohli pohodlně navrátit ke svému spánku.